A Dévényi-gyűjtemény
Kondor Béla (1931-1972) Leány masnival, 1970
118

Kondor Béla (1931-1972)

Leány masnival, 1970

Olaj, farost, 63x49 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor 1971 (Utólagos)