4. aukció
Benkhard Ágost (1882-1961) Leányakt, 1935
81

Benkhard Ágost (1882-1961)

Leányakt, 1935

Olaj, vászon, 70x60 cm
Jelezve jobbra lent: Benkhard Á. 1935
Kikiáltási ár: 190 000 Ft