13. aukció
Egry József (1883-1951) Leányfalu, 1915
77

Egry József (1883-1951)

Leányfalu, 1915

Olaj, karton, 48x70 cm
Jelezve balra lent: Egry József Leányfalu 915
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft