49. aukció
Scheiber Hugó életkép
27

Scheiber Hugó (1873-1950)

Leányka kosárral

Olaj, papírlemez, 53,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

30

Scheiber Hugó (1873-1950)

Koncert, 1928 körül

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
59

Scheiber Hugó (1873-1950)

Önarckép szivarral

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
88

Scheiber Hugó (1873-1950)

Vízparti fák

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
90

Scheiber Hugó (1873-1950)

Bárhölgy

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
194

Scheiber Hugó (1873-1950)

Erdőben

Kikiáltási ár: 420 000 Ft