6. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Leányka rózsával (Újházy Irén portréja), 1865
32

Barabás Miklós (1810-1898)

Leányka rózsával (Újházy Irén portréja), 1865

Olaj, vászon, 136x102,5 cm
Jelezve balra lent: Barabás fényképről 1865
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft