74. Téli aukció
Istókovits Kálmán
110

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Leányok (Modellek), 1932 körül

Olaj, fa, 150 x 100 cm
Jelezve balra lent: Istókovits
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Műcsarnok, Budapest, 1933. április 19. – május 25. (kat.: 272.)