14. aukció
Kepes György (1906-2001) Leányportré
109

Kepes György (1906-2001)

Leányportré

Olaj, vászon, kartonon, 41x33 cm
Jelezve jobbra lent: KGY
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Kiállítva: Stockholmi Magyar Reprezentatív Kiállítás, 1928., 552. sorszám