9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Deim Pál (1932-2016) Lebegés
65

Deim Pál (1932-2016)

Lebegés

Akril, vászon, 50 x 70 cm
Jelezve balra lent: Deim P.
Jelezve hátoldalon: Deim Pál "Lebegés" v. akril 50 x 70 cm Deim Pál
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

22

Deim Pál (1932-2016)

Kapu, 1988

Kikiáltási ár: 400 000 Ft