69. Tavaszi Aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Lebegő tárgyak (Melódia), 1968
153

Hincz Gyula (1904-1986)

Lebegő tárgyak (Melódia), 1968

Olaj, vászon, 171 x 111 cm
Jelezve vakrámán: Lebegő tárgyak, Hincz Gy. XIII. Bulcsú 18 - Melódia
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

  • XXXV. Biennale Internazionale d’Arte. La Biennale di Venezia 1970. június 24. – október 10. (Oggetti osciIlanti, 1968 címmel)
  • Hincz Gyula festőművész és Somogyi József szobrászművész kiállítása. Budapesti Történeti Múzeum – Budavári Palota, Budapest, 1971