39. aukció
fe Lugossy László (1947- ) Lebegtetett cipő, 2007
47

fe Lugossy László (1947- )

Lebegtetett cipő, 2007

Olaj, karton, 140x100 cm
Jelezve hátoldalon: Fe Lugossy László Lebegtetett cipő 2007
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft