70. Őszi Aukció
Pauer Gyula (1941-2012) Lechner Palota, Örökimádás templom, Buszmegálló, Tank – 4 db installáció az 1956-os forradalomról (’56-os sztélék)
68

Pauer Gyula (1941-2012)

Lechner Palota, Örökimádás templom, Buszmegálló, Tank – 4 db installáció az 1956-os forradalomról (’56-os sztélék)

Olaj-fotó, vászon, 60 x 90 cm
Jelezve jobbra lent: Pauer
Hátoldalon: Lechner Palota, Örökimádás templom, Buszmegálló, Tank
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:
¦ Magyar Nemzeti Galéria, Budapest szétlövetése 1956 – Pauer Gyula kiállítása id. Gazsi Zoltán dokumentumfotóinak felhasználásával, 2006. október 18. – 2006. november 26.
¦ Budapest Galéria, Budapest szétlövetése 1956, 2008. november 3. (egynapos kiállítás)
¦ FUGA, Budapest szétlövetése 1956, 2009. október 23. – 2009. november 24.
Reprodukálva (Tank, Örökimádás templom):
¦ a művész honlapján
Reprodukálva (Örökimádás templom, Buszmegálló):
¦ Veszprémi Nóra – Szücs György: Budapest szétlövetése. Pauer Gyula ’56-os sztéléi (A Magyar Nemzeti Galéria kiadványai 2006/4)