9. aukció
Székely Bertalan (1835-1910) Léda hattyúval
74

Székely Bertalan (1835-1910)

Léda hattyúval

Olaj, vászon, 101,5x95 cm
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft

Védett

Kiállítva: Székely Bertalan kiállítás, 1955. augusztus 19., Műcsarnok