5. aukció
Marcello, M jelzéssel Legelésző bárányok, 1871
38

Marcello, M jelzéssel

Legelésző bárányok, 1871

Olaj, vászon, 28x45 cm
Jelezve jobbra lent: M. Marcello 1871
Kikiáltási ár: 320 000 Ft