29. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Legelésző lovak
105

Rudnay Gyula (1878-1957)

Legelésző lovak

Olaj, vászon, 45,5x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 380 000 Ft