17. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Legelésző
172

Rudnay Gyula (1878-1957)

Legelésző

Olaj, fa, 40x49,5 cm
Jelezve középen lent: Rudnay Gy.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft