13. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Legelészők
72

Berény Róbert (1887-1953)

Legelészők

Olaj, vászon, 54,5x66 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 800 000 Ft