16. aukció
Keleti Gusztáv (1834-1902) Legeltetés, 1897
105

Keleti Gusztáv (1834-1902)

Legeltetés, 1897

Olaj, fa, 16x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Keleti 97
Kikiáltási ár: 320 000 Ft

Kiállítva: Nemzeti Szalon, Téli kiállítás, Budapest, 1901, 71. tétel