4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Barta Mária (1897-1969) Léggömbök
88

Barta Mária (1897-1969)

Léggömbök

Olaj, vászon, 60 x 80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barta Mária
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft