121 legszebb magyar festmény
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Léghajó, 1878
11

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Léghajó, 1878

Olaj, vászon, 42x39 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona