121 legszebb Mednyánszky festmény
Medgyessy Ferenc (1881-1958) Légitámadás
118

Medgyessy Ferenc (1881-1958)

Légitámadás

Olaj, vászon, 34x50 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky