4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Ujházi Péter (1940-) Légtáncosok, 1996
53

Ujházi Péter (1940)

Légtáncosok, 1996

Akvarell, papír, 49,5 x 39,5 cm
Jelezve jobbra lent: UP
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

¦ Szölke László gyűjtemény

¦ Publikus magánügyek – A 90-es évek művészete magyarországi magángyűjteményekben, MűvészetMalom Szentendre, 2019. március 29. – augusztus 12.

¦ A Szölke-gyűjtemény, MANK Galéria, Szentendre, 2020. október 28. – november 22.

¦ Nagy T. Katalin: Ujházi Péter – Munkák I. 1966-2010. I.3. Egyéb munkák papíron 131. tétel, 336. oldal

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 401. oldal