Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Czóbel Béla (1883-1976) Lehel Ferenc Nagybányán (Nagybányai templom), 1904
2

Czóbel Béla (1883-1976)

Lehel Ferenc Nagybányán (Nagybányai templom), 1904

Olaj, vászon, 95x93 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel B 1904 Nbánya