8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Vojnich Erzsébet (1953) Lejárat korláttal, 2007
35

Vojnich Erzsébet (1953)

Lejárat korláttal, 2007

Olaj, vászon, 97 x 85,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vojnich
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 300 000 Ft

Életműjegyzék-szám.: 2007/23

a művész honlapján