A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Lanow Mária (1880-1951) Lelátás az István toronyból, 1908 körül
78

Lanow Mária (1880-1951)

Lelátás az István toronyból, 1908 körül

Olaj, vászon, 69,5x74 cm
Jelezve jobbra lent: M Lanov