58. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Lélekvirág
31

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Lélekvirág

Akvarell, karton, 24x30 cm
Jelezve balra lent: MT.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

– egykor Dr. Erwin Wickert és fia, Ulrich Wickert gyűjteményében
– majd Ulrich Frank-Planitz gyűjteményében