66. aukció (2021 kortárs)
Lossonczy Tamás (1904-2009) Leleplezett szörny, 1973
32

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Leleplezett szörny, 1973

Olaj, vászon, 60 x 100 cm
Jelezve balra fent: Lossonczy Tamás 1973
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám: MK 206

¦ egykor Christine Hoffmann gyűjteményében

¦ Lossonczy Tamás festőművész kiállítása.

Műcsarnok, Budapest, 1978. december 8. – 1979. január 7., 62. tétel

 Babits Mihály Megyei Művelődési Központ, Szekszárd, 1983. április