A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Modok Mária 1896-1971 Lépcsők, 1930-as évek első fele
117

Modok Mária 1896-1971

Lépcsők, 1930-as évek első fele

Olaj, vászon, 95x75 cm
Jelezve jobbra lent: Modok M.