Kortárs aukció 2019
Korniss Dezső (1908-1984) Lépegető
8

Korniss Dezső (1908-1984)

Lépegető

Olaj, vászon, 28,5x23,5 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon: Igazolom Korniss D-né
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Bálint Endre és Korniss Dezső kiállítása.  Home Galéria, Budapest, 2000. november 2–24.