6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Reigl Judit (1923-2020) Lepel / Kódfejtés, 1973
49

Reigl Judit (1923-2020)

Lepel / Kódfejtés, 1973

Tempera, vászon, 48 x 29 cm
Jelezve hátoldalon: J. Reigl 1973
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Galerie de France, 2016

Valérie de Maulmin, Connaissance des Arts, Hors Série n°705, 2016, Judit Reigl – 5 expositions à Paris, 31. oldal