31. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Lépő alak, 1962 körül
68

Tóth Menyhért (1904-1980)

Lépő alak, 1962 körül

Olaj, papír papírlemezen, 44x31 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 480 000 Ft