58. aukció
Poll Hugó (1867-1931) Les Martigues-i piac, 1920 körül
207

Poll Hugó (1867-1931)

Les Martigues-i piac, 1920 körül

Pasztell, vászon, 74,5x120 cm
Jelezve jobbra lent: Poll H.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Őszi tárlat. Poll Hugó és Glatz Oszkár gyűjteményes, Jávor Pál, Béli Vörös Ernő és Skuteczky Döme hagyatéki kiállítása.

Műcsarnok, Budapest, 1923. november-december, katalógus: 8. (Piaci jelenet /Les Martigues/), 34. (Halpiac /Port Bouc/), vagy 106. (Piac Les Martigues-ben) számon.