8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Sváby Lajos (1935-2020) Leselkedők, 1982
63

Sváby Lajos (1935-2020)

Leselkedők, 1982

Olaj, vászon, 110 x 130 cm
Jelezve balra lent: Sváby 82.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 600 000 Ft

– A Szölke-Gyűjtemény, MANK Galéria, Szentendre, 2020

– Art Basel, 1988. június 15-20.

– Szuperman találkozása Miska-kancsóval – A Szölke-gyűjtemény. In: kultura.hu 2020. október 28.

– Sváby Lajos, T’Art Alapítvány, 2008, 196. oldal

– Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 209. oldal