23. aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) Leskelődők
72

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Leskelődők

Olaj, vászon, 39,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 380 000 Ft