65. aukció (2020. december)
Braun Vera (1902-1997) L’etendu vert, 1969
29

Braun Vera (1902-1997)

L’etendu vert, 1969

Olaj, vászon, 97x130 cm
Jelezve jobbra lent: Vera Braun, jelezve hátoldalon: Vera Budaï Braun France 1969 130x97 L’etendu ver
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft