Kortárs aukció
Lakner László (1936-) Lettre imaginaire, 1994
49

Lakner László (1936-)

Lettre imaginaire, 1994

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve balra lent: 94, Jelezve jobbra lent: Lakner, Jelezve hátoldalon: Lakner 94
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft