66. aukció (2021 kortárs)
Ef. Zámbó István (1950-) Levél, 1979
17

Ef. Zámbó István (1950-)

Levél, 1979

Olaj, kollázs, vászon, farost, 69 x 49, 5 cm
Jelezve jobbra lent: EZI 79
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény.

Festmény, grafika, szobor, érem.

Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom,

Szentendre, 2019, 426. oldal