Levél, 1993
Tempera, akvarell, papír, 69,5 x 49,5 cm
Jelezve hátoldalon: 1993
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft
KIÁLLÍTVA:
– Frey Krisztián festőművész retrospektív kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1994. november 19. – 1995. január 8.