14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Frey Krisztián, lettrizmus
27

Frey Krisztián (1929-1997)

Levél, 1993

Tempera, akvarell, papír, 69,5 x 49,5 cm
Jelezve hátoldalon: 1993
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
Frey Krisztián festőművész retrospektív kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1994. november 19. – 1995. január 8.