7. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Levél jött
68

Kontuly Béla (1904-1983)

Levél jött

Olaj, vászon, 79x99 cm
Jelezve balra lent: Kontuly Béla
Kikiáltási ár: 550 000 Ft