55. aukció
Faragó Géza (1877-1928) Levelet olvasó lány
222

Faragó Géza (1877-1928)

Levelet olvasó lány

Pasztell, papír vászonon, 100,5x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 10 000 000 Ft