18. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Levelet olvasó nő, 1934
160

Nagy Oszkár (1883-1965)

Levelet olvasó nő, 1934

Olaj, vászon, 66x90 cm
Jelezve jobbra fent: Nagy Oszkár 934
Kikiáltási ár: 950 000 Ft