1. Grafikai aukció (2021. április)
Pinczehelyi Sándor (1946-) Libák, 1985
82

Pinczehelyi Sándor (1946)

Libák, 1985

Szitanyomat, papír, 59 x 39 cm
Jelezve balra lent: Libák / szita, Jelezve középen lent: 11/16, Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi 1985
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

¦ Lóska Lajos: A jelkép visszatárgyiasítása. Beszélgetés Pinczehelyi Sándorral. Művészet. 26. évf. (1985) 10. sz. 48.