67. Aukció
Telepy Károly (1828-1906) Libák a tónál, 1893
120

Telepy Károly (1828-1906)

Libák a tónál, 1893

Olaj, vászon, 69,5 x 41 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K 893
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft