19. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) Libatömés
83

Neogrády Antal (1861-1942)

Libatömés

Olaj, papír, vászonon, 34,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft