121 legszebb magyar festmény
Mészöly Géza (1844-1887) Lidó, 1883
14

Mészöly Géza (1844-1887)

Lidó, 1883

Olaj, fa, 24x48 cm
Jelezve balra lent: Venezia MG

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona