49. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Lido, 1904 körül
144

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Lido, 1904 körül

Olaj, vászon, 60,5x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG AZONOS:
•Oeuvre-jegyzék: 85. In.: Telepy Katalin: Iványi-Grünwld Béla. Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1985.