39. aukció
Csók István (1865-1961) Lido
155

Csók István (1865-1961)

Lido

Olaj, vászon, 59,5x69,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Lido
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft

Aukcionálva:

•Virág Judit Galéria, 35. árverés, 139. tétel
Kiállítva és reprodukálva:
•A szezon legszebb képei 2010. Kieselbach
Galéria, Budapest, 2010. december – 2011.
január, 125. oldal