43. aukció
Benkhard Ágost (1882-1961) Liget, 1930
105

Benkhard Ágost (1882-1961)

Liget, 1930

Olaj, vászon, 100x85 cm
Jelezve jobbra lent: Benkhard Ágost Miskolc, 1930
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft