66. aukció (2021. június)
Basch Andor (1885-1944) Liget, 1939
48

Basch Andor (1885-1944)

Liget, 1939

Olaj, vászon, 92 x 73,5 cm
Jelezve balra lent: Basch 39
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft