4. aukció
Katz Márton (1912-1943) Liget Nagybányán, 1939
35

Katz Márton (1912-1943)

Liget Nagybányán, 1939

Olaj, vászon, 86,5x65 cm
Jelezve balra lent: Katz 939
Kikiáltási ár: 220 000 Ft