21. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Ligetben
123

Boromisza Tibor (1880-1960)

Ligetben

Olaj, vászon, 65,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft